• Önkormányzati választások 2019

HIRDETMÉNY

A Helyi Választási Bizottság a helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek 2019. október 13. napjára kitűzött általános választásán Véménd településen az alábbi polgármester és egyéni képviselő jelölteket vette nyilvántartásba, illetve sorsolás útján az alábbi sorrend alakult ki a jelöltek szavazólapon történő megjelenéséről:

 

Polgármester jelölt (sorrend):

  1. Szalonna Zoltán - független jelölt
  2. Barta Erzsébet - Fidesz- Magyar Polgári Szövetség, Kereszténydemokrata Párt jelöltje

 

Egyéni listás képviselő jelöltek (sorrend):

  1. Schmidt Tamás - független jelölt
  2. Csongrádi Attila - független jelölt
  3. Orsós Tímea - független jelölt
  4. Bogos Zsolt - független jelölt
  5. Orosz Erika - független jelölt
  6. Horváth Etele Péterné - független jelölt
  7. Orsós János - FIROSZ jelöltje
  8. Barta Tibor - független jelölt
  9. Váradi András - független jelölt
  10. Ravaszné Jäckl Krisztina Ilona - független jelölt
  11. Hergert Menyhértné - független jelölt
  12. Szalonna Zoltán - független jelölt
  13. Baumgärtner Norbert - független jelölt
  14. Kajtár Antal - független jelölt
  15. Márton István - független jelölt
  16. Keller Gábor - független jelölt

 


 

HIRDETMÉNY

A Helyi Választási Bizottság a nemzetiségi önkormányzati képviselők 2019. október 13. napjára kitűzött általános választásán Véménd településen az alábbi nemzetiségi képviselő jelölteket vette nyilvántartásba, illetve sorsolás útján az alábbi sorrend alakult ki a jelöltek szavazólapon történő megjelenéséről:

 

Német nemzetiségi képviselő jelöltek (sorrend):

  1. Horváth Etele Péterné - Baranyai Német Önkormányzatok Szövetsége jelöltje
  2. Szalonna Zoltán - Baranyai Német Önkormányzatok Szövetsége jelöltje
  3. Szélig Rita - Baranyai Német Önkormányzatok Szövetsége jelöltje
  4. Hergert Tamás - Baranyai Német Önkormányzatok Szövetsége jelöltje
  5. Schreck Péter - Baranyai Német Önkormányzatok Szövetsége jelöltje
  6. Poller Gábor - Baranyai Német Önkormányzatok Szövetsége jelöltje

 

Roma nemzetiségi képviselő jelöltek (sorrend):

  1. Orsós Géza - CÖCE jelöltje
  2. Kovács Zoltán Győző - FIROSZ jelöltje
  3. Buzás Márk - FIROSZ jelöltje
  4. Orsós János (1998) - FIROSZ jelöltje
  5. Orsós József (1988) - FIROSZ jelöltje
  6. Buzás Győző - CÖCE jelöltje
  7. Orsós Szilveszterné - CÖCE jelöltje
  8. Orsós János (1972) - FIROSZ jelöltje
  9. Makk Melinda - CÖCE jelöltje
  10. Pataki Zoltán - CÖCE jelöltje
  11. Orsós József (1967) - FIROSZ jelöltje

 


 

Helyi önkormányzati képviselő- és polgármester választás, nemzetiségi önkormányzati képviselő-választáson közreműködő bizottságokról tájékoztató

 

Véménd 001-es számú szavazókör (Véméndi Általános Iskola):

  • Dárdai Gergelyné SZSZB Elnök
  • Illés Zoltánné SZSZB Elnökhelyettes
  • Kovács Ferencné SZSZB Választott Tag
  • Szippl Miklósné SZSZB Póttag
  • Till Ferencné SZSZB Póttag

 

Véménd 002-es számú szavazókör (Kossuth Lajos utca 38. sz.):

  • Tillné Görcs Edit SZSZB Elnök
  • Szalainé Habling Eszter SZSZB Elnökhelyettes
  • Till Jánosné SZSZB Választott Tag
  • Bódis Mónika SZSZB Póttag
  • Orsós Mónika SZSZB Póttag

 

Helyi Választási Bizottság Tagjai

  • Pethes Csaba HVB Elnök
  • Ritzl Jánosné HVB Elnökhelyettes
  • Hofstetter Józsefné HVB Választott Tag
  • Emmert Györgyné HVB Választott Tag
  • Weintraut Zoltán HVB Választott Tag

 


 

HELYI VÁLASZTÁSI IRODA

7727 Palotabozsok, Kossuth Lajos utca 73.

Tel.: 69/341-101